Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt71389/domeenid/www.raaam.ee/htdocs/wp-content/themes/theater/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 553
Muinasjutt "Pikse pill" uuenenud koosseisuga taas laval - R.A.A.A.M.

Muinasjutt “Pikse pill” uuenenud koosseisuga taas laval

Muinasjutt “Pikse pill” uuenenud koosseisuga taas laval

Udmurdi lavastaja Damir Salimzianovi möödunud suvel esietendunud ja vaatajaid võlunud “Pikse pill” jõuab tänavu Jäneda Pulli talli lavale üheksal korral, vahemikus 9.-18. juuli. Trupiga on liitunud Steffi Pähn ja Veiko Tubin.

Mis juhtub siis, kui meie, 21. sajandi täiskasvanud, iroonilised inimesed, kohtume oma esivanematega, kelle maailmapilt on hoopis teistsugune? Millest me nendega räägime? Kas ja kui palju saame üksteisest aru? Mis meid ühendab? Mida on muinasrahvas sellist, mida nutitelefoni ajastu inimene mõista ei suudagi?

Kõik lavastuse dialoogid ja monoloogid lähtuvad Friedrich Reinhold Kreutzwaldi 1866.aastal kirja pandud „Eesti rahva ennemuistsetest juttudest”.

Osades Riina Maidre, Mirtel Pohla, Steffi Pähn, Jarmo Reha, Karl Andreas Kalmet, Veiko Tubin, Ott Raidmets (Pärnu Endla).

Piletid hinnaga 23 / 19 € saadaval Piletilevis, Piletimaailmas ja tund enne algust kohapeal.