Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt71389/domeenid/www.raaam.ee/htdocs/wp-content/themes/theater/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 553
Kolmandat suve publikut võluv "Praegu pole aeg armastamiseks" sel aastal Võrumaal - R.A.A.A.M.

Kolmandat suve publikut võluv “Praegu pole aeg armastamiseks” sel aastal Võrumaal

Kolmandat suve publikut võluv “Praegu pole aeg armastamiseks” sel aastal Võrumaal

Kurbnaljakas lavalugu “Praegu pole aeg armastamiseks” jõuab publiku suure huvi tõttu lavale ka tänavu ning sel korral Lõuna-Eestis. Etendused 29. juulist 7. augustini Vana-Antsla teatriaidas Võrumaal. Vahepeal ka väljaspool Eestit teatripreemiaid noppinud lavastus jõuab Vana-Antslas 50. etenduseni.

“Praegu pole aeg armastamiseks” on lugu sellest, kuidas inimene teeb kõik, et oma õnne edasi lükata. Me mõtleme välja üha rohkem asju, mis ei lase meil olla koos nendega, keda me armastame. Sõjad, religioon, masside arvamus, lisaks poliitika, seisuslikud erinevused, mood, virtuaalne tegelikkus. Ja paistab nii, et inimkond jätkab asjade väljamõtlemist, mis meid üksteisest eraldavad.

Lavastaja Damir Salimsjanov (Udmurtia), kunstnik Ervin Õunapuu. Osades Kristo Viiding, Mari Liis Lill või Ingrid Margus, Martin Kõiv, Ott Kartau, Harriet Toompere (Draamateater), Tõnn Lamp (Tallinna Linnateater).

Lavastus nomineeriti 2018. aasta Eesti teatriauhindadele parima lavastuse, parima meespeaosatäitja ja parima naispeaosatäitja kategoorias, Harriet Toompere sai parima naiskõrvalosatäitja laureaadiks.

 

Piletid hinnaga 23/20 € saadaval Piletilevis, Piletimaailmas ja tund enne algust kohapeal.