Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /data02/virt71389/domeenid/www.raaam.ee/htdocs/wp-content/themes/theater/theme-framework/theme-style/function/template-functions.php on line 553
Narva Vaba Laval esietendus koostöölavastus "MINU EESTI VANAEMA" - R.A.A.A.M.

Narva Vaba Laval esietendus koostöölavastus “MINU EESTI VANAEMA”

Narva Vaba Laval esietendus koostöölavastus “MINU EESTI VANAEMA”

10. märtsil Vaba Lava Narva teatrikeskuses esietendub Julia Augi (Venemaa) lavastus “MINU EESTI VANAEMA”. Tegu on Julia mälestustega, mis on seotud ajaloos aset leidnud sündmustega, ta eesti vanaemast ja ta perest. Lavastus sünnib teatri R.A.A.A.M ja Vaba Lava teatrikeskuse koostöös.

“Minu eesti vanaema” on dokumentaallavastus, mis põhineb reaalsetel sündmustel, lugudel, faktidel. Julia meenutab Narvas veedetud lapsepõlve ning oma vanaema õpetussõnu. Kõigepealt, see on lavastus identiteedist ning kodumaa kaotamisest ja leidmisest.

Julia Aug on eesti päritolu vene näitleja ja lavastaja. Julia Aug on sündinud Leningradis,lõpetanud Leningradi teatri-, muusika- ja kinoinstituudi näitlejana, Moskvas GITISe lavastajana (kiitusega) ning õppinud kõrgematel stsenaristide ja lavastajate kursusel. Ta on mänginud rohkem kui 40 filmis ningpälvinud rohkelt auhindu nii lavastaja kui näitlejana.

Esietendusele eelneb kinoprogramm Julia Augiga osades. Narvasse jõuavad filmirežisöörid Aleksei Fedortšenko, Nataša Merkulova, Aleksei Tšupov. Vaba Lava Narva teatrikeskuses toimub ka kohtumine režissööride, Julia Augi, Oleg Lojevski ning teatrikriitiku Marina Dmitrijevaga.

Loe lisa SIIT