Loading Events
24
november
Teisipäev

Minu Georg Ots – JÄÄB ÄRA

24. nov. 2020 kell 19:00 - 20:45
17€ – 23€
  • This event has passed.
PILETID VAHETATAKSE ÜMBER 14. VÕI 15. DETSEMBRI ETENDUSTELE.
Piletite vahetamiseks või tagasiostmiseks pöörduge palun piletimüügipunkti või kirjutage vastavalt pileti ostukohale aadressile piletimaailm@piletimaailm.com või tagasiost@piletilevi.ee.

 

Lavastus räägib kuuest naisest, kelle elus on tähelepanuväärset rolli mänginud Georg Ots ja tema looming.
“Ma olen õnnelik, kui kasvõi üks inimene, kuulates minu laule, tunneb vajadust teha midagi kasulikku ja head teistele.” Georg Ots
Sa arvad, et su elu on juba paika loksunud, et oled leidnud oma tee ja tead, mida sa tahad. Oled vaevu seda jõudnud mõelda, kui järsku lööb sind miski kujuteldamatu jõuga ja kõik pöördub pea peale. Ja sa võid karjuda, vastupanu osutada, enda elu eest põgeneda, aga kõige keerulisem on – võtta neid muutusi, kui hädavajalikke. Ometigi peitub viimases just leppimine, mis paradoksaalsel kombel elu loodetavasti paremuse poole suunab.

See on lavastus inimestest: eneseküllastest ja mittevajalikest, omadest ja võõrastest. Lastest, kes kurdavad isade saatusi, ja vanematest, keda piinab süütunne, kui kõike võib mõista, aga muuta ei saa midagi.

Niisamuti on see lugu tantsudest üksindusega. Surmaga. Ja armastusega Georg Otsa laulude saatel.

Autor SLAVA DURNENKOV (Venemaa). Lavastaja ARTEM USTINOV (Venemaa).  Kunstnik ERVIN ÕUNAPUU. Muusikaline kujundaja ARDO RAN VARRES. Valguskunstnik PRIIDU ADLAS.

Osades: ÜLLE KALJUSTE (Eesti Draamateater), RIINA MAIDREKÜLLI REINUMÄEKATRIN PÄRNLIIS HAABINGRID MARGUS

Kestus 1h 45min

Details
Date: 24. nov. 2020
Time: 19:00 - 20:45
Cost: 17€ – 23€
Event CategoryMinu Georg Ots
Venue
Venue Name: Vaba Lava
Address: Telliskivi 60a, C1
Tallinn,